צור קשר מאמרים וכתבות שאלות ותשובות טיפים דף הבית
פרופיל חברה

המשרד נוסד ע"י עוה"ד בועז אלקלעי, בעל תואר LL.B במשפטים, חבר פורום הנזיקין של לשכת עורכי הדין ובעל ניסיון רב כעורך דין.

התמחותו של עו"ד אלקלעי הינה בתחום האזרחי, בתחום הנזיקין והביטוח.

כעקרון מנחה ומוביל, המשרד לא מייצג חברות ביטוח ועל כן רוב המאמצים מושקעים בהשגת מלוא הפיצוי למבוטח, "האזרח הקטן" מול ונגד חברות הביטוח.

התחום האזרחי בכלל ודיני הנזיקין והביטוח בפרט הינם תחומים המתפתחים ומשתנים מידי יום ועל כן רק עו"ד "שחי ונושם" את התחום, יידע להשיג עבורכם את מקסימום הפיצויים המגיעים לכם ויסייע לכם למצות את מלוא זכויותיכם. לזכות עורך דין אלקלעי נזקפות הצלחות משפטיות מרשימות ותקדימים חשובים בתחומי התמחותו ובשל התנהלותו של המשרד, הישגיו ומקצועיותו, זוכה הוא להערכה בקרב לקוחותיו, בקרב חברות הביטוח, הקולגות ואף בקרב השופטים בפניהם הוא מופיע. לעובדות אלה חשיבות רבה לצורך פסיקת הפיצויים המירביים לטובת הלקוחות.

בתחום נזקי הגוף, המשרד מטפל בנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי בכל ענפיו (נפגעי עבודה, נכות כללית, תאונות אישיות, ניידות, ועוד), ייצוג בוועדות קצין התגמולים ותביעות נגד משרד הביטחון, תביעות לפי פוליסת תאונות אישיות, סיעוד ואובדן כושר עבודה.

בתחום נזקי הרכוש, המשרד מטפל במבוטחים שחברת הביטוח מסרבת לשלם להם תגמולי ביטוח על פי פוליסה, בנזקי רכוש לרכב, בנזקים למבנים כתוצאה מליקויי בניה, בנפגעי רכוש כתוצאה מרשלנות של בעלי מקצוע, נזקי הצפות, שריפות וגניבות.

מעבר למקצועיות, העיקרון החשוב ביותר במשרדנו הוא הטיפול האישי והישיר בלקוח, באשר אנו יודעים כי התיק של כל לקוח הינו עולם ומלואו.

באתר זה תוכלו לקבל מעו"ד בועז אלקלעי תשובות לשאלותיכם וכן קבלת ייעוץ ראשוני וזאת ללא כל תשלום ו/או התחייבות מצידכם.

הבהרה : כל המידע המצוי באתר זה הינו כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו או המלצה לנקיטת הליכים ו/או הימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מהאתר ו/או מפעיליו כל אחריות.


  
עמוד הבית
פטור ממס הכנסה
ביטוח לאומי
פרופיל חברה
רשלנות רפואית
תאונות דרכים
תאונת עבודה
ביטוח
תאונות תלמידים
רופאים מומלצים
מאמרים וכתבות
צור קשר
מפת אתר זברה בניית אתרים